Informacje
- 27 marca 2024
- wyświetleń: 7426
[FOTO] Solidna kraksa w Wapienicy. Nie obeszło się bez bolesnego mandatu
Wracamy na moment do poniedziałkowej kraksy na zjeździe z S-52 do Wapienicy. To ul. Rudawka, na której panuje bardzo duże natężenie ruchu. Spore problemy sprawia kierowcom tzw. łamane pierwszeństwo, z którym mamy tam styczność. Kierowcy wymuszają tam pierwszeństwo albo mają problem z utrzymaniem się w pasie ruchu. Właśnie w poniedziałek doszło tam do groźnej kraksy, która tak naprawdę tylko dzięki szczęściu i solidnej konstrukcji pojazdu nie skończyła się fatalnie.
Do kraksy doprowadził młody kierowca Skody Fabii, który jadąc od strony ul. Międzyrzeckiej nie zmieścił się w zakręcie i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Audi Q7. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.
Uczestnicy zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście wszyscy jechali w pasach, a elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo takie jak np. poduszki powietrzne, zadziałały poprawnie. Nikt nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.
Policjanci zakończyli sprawę mandatem, a ten do skromnych nie należał. Kierowca Skody na pewno na długo zapamięta swój błąd, za który poza kosztami ewentualnej naprawy auta, przyjdzie mu zapłacić 2500zł.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








