Ogłoszenia
- 1 marca 2025
- 3 marca 2025
- wyświetleń: 11619
[FOTO] Wypadek na DK-1 w Piasku. Sprawca uciekł do lasu. Sam zgłosił się na komendę
W sobotę, 1 marca po godzinie 20.00 na DK-1 w Piasku doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W rejonie zjazdu na ul. Katowicką zderzyły się cztery pojazdy. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Przez całą noc trwała bezskuteczna obława za sprawcą, który uciekł pieszo do lasu. Mężczyzna w poniedziałek rano sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Sprawca kraksy to kierowca Skody Superb. Doprowadził on do zderzenia z trzema innymi pojazdami. Jedna osoba została ranna. To 29-letnia pasażerka Renault. Badania szpitalne wykazały, że uraz kręgosłupa jest poważny. Konieczna była dalsza hospitalizacja, więc zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności w sprawie.
W poniedziałek, 3 marca około godziny 9.00 do pszczyńskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że jest sprawcą wypadku i to właśnie jego funkcjonariusze szukali całą noc soboty na niedzielę.
Wkrótce więcej informacji.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









